• Göreme / Nevşehir Neredeyiz?
  • (+90) 552 676 00 50 Telefonumuz?
  • RANDEVU AL!

Hakkımızda

  1. Ana Sayfa
  2. Kurumsal

Türkiye’de sağlık turizmi dünyada ilk sıralarda yer almaktadır. Bunun nedeni sağlık hizmetlerinde yaptığı devrimler, dünyada yapılan çalışmaları takip etmesi ve daha ileri düzeyde araştırma ve geliştirme çalışmalarıyla alanlarında uzman profesörleri ve doktorları ile dünyaya etki edecek çalışmalar yapılmasıdır.

Ayrıca Türkiye dünyada en üst düzey sağlık hizmetlerini sunarken, diğer dünya ülkelerine göre daha ucuz, ve son teknolojileri kullanan uzman kadrosunu barındırmaktadır. Bu nedenle dünyada en çok tercih edilen ülkelerin başında gelmektedir.

Son teknoloji ile donatılmış, bütün sağlık teknolojilerinin yer aldığı ve dünyaca ünlü doktorların çalıştığı sağlık kuruluşları ile siz değerli hastalarımız arasında çok güçlü bir bağ kurup, bu kaliteli hizmeti size en uygun fiyata almanızı sağlıyoruz.

CAPPADOCIA HEALTH CENTER TRAVEL
CAPPADOCİA Health Center Travel olarak, siz değerli misafirlerimizin ülkemize ayak bastığı andan ülkenize uğurlamanıza kadar geçen her dakika size en iyi hizmeti Türk misafirperverliği ve üst düzey kaliteli hizmet ile sunmaktayız. Bizi tercih etmek; sağlık mutluluk ve kaliteli hizmetin bir adım fazlası.

 

Yüksek teknolojili ve tam donanımlı hastaneler ve özel çalışan doktor sayısının fazla olması nedeniyle Türkiye sağlık turizmi için en çok tercih edilen ülkeler arasındadır. Cappadocia Health Center Travel ailesi olarak tedavi için Türkiye’yi seçen hastalarımıza en güvenilir, en kaliteli, en profesyonel ve en konforlu hizmeti sunabilmek için çalışmaktayız. Genç, dinamik ve yenilikçi ekibimizle sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için dünya genelinde yaptığımız AR-GE çalışmaları ile kendimizi her gün yenilemekteyiz. Cappadocia Health Center Travel TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) üyesi bir kuruluştur.

 

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.