• Göreme / Nevşehir Neredeyiz?
  • (+90) 552 676 00 50 Telefonumuz?
  • RANDEVU AL!

Nasıl Yardımcı Olabiliriz

  1. Ana Sayfa
  2. Kurumsal

KONAKLAMA HİZMETLERİ

Türkiye'de tedavi olmaya karar verdiğiniz andan itibaren, Ekibimiz tarafından tercih ettiğiniz konaklama merkezinde rezervasyonlarınız organize edilecektir.

 

PLANLAMA VE STRATEJİ

Dosyalarınız bize ulaştıktan sonra uzman ekibimiz tarafından incelenerek tedavi ve konaklama planı oluşturulur. Tedavi sürecinizin planlaması çıkarılır.

 

HAVAALANI TRANSFERİ

Türkiye'de tedavi olmaya kadar verdiğiniz andan itibaren süreciniz başlar. Belirlenen zamanda asistanlarımız tarafından havaalanında karşılanırsınız.

 

UÇAK BİLETİ

Türkiye'de tedavi olmaya kadar verdiğiniz andan itibaren tedavi süreciniz başlar ve dilediğiniz taktirde uçak biletleriniz ekibimiz tarafından temin edilir.

 

KAPADOKYA TURLARI

Size özel şehir turları, Türkiye'de tedavinizin yanı sıra isteğiniz doğrultusunda sizlere özel bölge turları ve tatil paketleri organize etmekteyiz.

 

7/24 MÜŞTERİ HİZMETİ

Müşteri Hizmetlerimizle, Dünyanın neresinde olursanız olun istediğini zaman bizimle 7/24 Telefon, whatsapp, eposta ve sosyal medya ile çok hızlı bir iletişim kurabilirsiniz.

 

SAĞLIK DANIŞMANLIĞI

Tedavi süreciniz hakkında sizleri ücretsiz bilgilendiriyoruz ve Türkiye'deki tedavinizi baştan sonra organize ediyoruz.

 

TERCÜMANLIK HİZMETLERİ

Tedavinizi için gerçekleştirecek ekip ile görüşme, transfer, konaklama ve tedavi sürecinizde asistanlarımız tarafından profesyonel tercümanlık hizmeti sunuyoruz.

 

MALİYET ANALİZİ

Dosyanız bize ulaştıktan sonra İlk muayene ve uygun laboratuvar testleri finansmanı ödendikten sonra; Tedaviniz için bütçenize göre size seçenekler sunuyoruz.